Fudbaleri Železničara i Vojvodine remizirali su u Pančevu rezultatom 1:1 (0:1), u okviru 23. kola Superlige Srbije.
Pre početka utakmice, Uprava FK Železničar, za doprinos klubu, uručila je prigodan poklon uručen nekadašnjem kapitenu Lazaru Romaniću, koji sada brani boje Vojvodine.
Vodeći pogodak za goste na meču postigao je Jusuf Bamidele u 30. minutu meča na asistenciju Lukasa Barosa. To je trebalo da bude gol vredan tri boda, ali tako nije mislio i Petar Gigić, koji je u 94. minutu doneo domaćinu remi.
U prvom poluvremenu, domaći su imali jednu pravu priliku, kada je Cvetković prošao odbranu Voše i izašao sam pred Gočmanca, ali je golman Vojvodine odlično intervenisao.
U drugom delu, Železničar je bio dominantniji, ali je Vojvodina imala dobru odbranu. Gočmanac je odlično reagovao u 55. i 63. minutu, zaustavljajući udarce Gigića i Cvetkovića.
Iako su domaći imali nekoliko dobrih prilika, Gigić je u 74. i 77. minutu promašio iz izglednih pozicija, da bi u samom finišu ipak postigao gol za izjednačenje.
Sa ovim bodom, Železničar iz Pančeva je na 10. mestu, sa 28 bodova. U 24. kolu gostuju OFK Beogradu.